Blahopřejeme Izabele Zbořilové k účasti na celostátním kole dějepisné soutěže

26. 5. 2017

Každoročně se naši úspěšní žáci 8. a 9. ročníků zapojují do Dějepisné olympiády. Tato soutěž má několik postupových kol. Ne vždy se však podaří někomu z nich dostat se až do kola nejvyššího – republikového.

Tato soutěž nyní dosáhla svého vrcholu, kdy se konalo kolo ústřední – republikové. Tohoto kola se účastnili ti nejlepší ze všech krajů celé republiky . Uskutečnilo se v Brně, trvalo celý týden a pro soutěžící zde byla zorganizována i řada akcí a zájezdů.

Žákyni naší školy Isabelle Zbořilové, ze třídy 9.A se podařilo úspěšně postoupit z kola školního, přes okresní do krajského a odtud se probojovat do tohoto kola nejvyššího. Reprezentovala zde tedy nejen naši školu, ale i náš celý Zlínský kraj.

I zde si vedla velmi dobře a my na ni tedy můžeme být právem velmi pyšní.

Věřím, že si ze všech konaných kol odnesla spoustu nových znalostí a zkušeností, které jistě zúročí ve svém dalším studiu na střední škole.

Děkujeme Isabelle za tří měsíční pečlivou a náročnou přípravu na všechny kola této soutěže a za snahu, kterou věnovala při vytvoření závěrečné písemné práce i s prezentací spojenou s účastí v tomto republikovém kole.

Také ji tímto děkujeme za tuto výbornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně dalších podobných studijních úspěchů.