Bronzový certifikát

18. 10. 2018

„Skutečně zdravá škola“

Naše škola se zapojila do projektu Skutečně zdravá škola, který má za cíl zlepšení školního stravování, celkové „ozdravení“ života ve škole a zvýšení odpovědnosti nás všech za své zdraví. Snažíme se rozvíjet praktické dovednosti, jako je vaření, pěstování a výběr vhodných potravin z hlediska zdraví i udržitelného rozvoje. Navštěvujeme ekofarmy, pomáháme se sběrem jablek, učíme se pěstovat zeleninu a ovoce na školním pozemku. Chceme umět vše, co potřebujeme ke zdravému a úspěšnému životu.

A jak se nám daří plnění našich cílů?

Daří se nám výborně. Naší škole bude 31. 10. 2018 slavnostně udělen bronzový certifikát.

Věříme, že nás dobré výsledky budou motivovat k dalšímu úsilí o zdravější prostředí kolem nás.

Poděkování patří především organizačnímu týmu Skutečně zdravé školy, vedoucí školní jídelny a kuchařkám, školnímu parlamentu, který zorganizoval akci „Miluji jídlo, neplýtvám“, žákům, kteří navštěvují Jídelní klub a také všem, kteří se snaží o to, aby jejich životní styl byl zdravější.

Odkaz na udělení certifikátu zde.