Co se děje u nás doma - hlášení Slovanovců IX.

22. 11. 2017

Dobré ráno Slovane. Vítáme Vás u středečního hlášení Slovanovců. Jako vždy, pojďme nejdříve zavzpomínat na uplynulý týden.

Minulý týden se konala sportovní událost a to halová kopaná starších žáků v Morkovicích.

Někteří žáci druhého stupně se také vydali do Městského divadla Zlín, shlédli zde představení Smrt v hotelu Alexandria.

Pondělní den byl důležitý pro vybrané žáky devátého ročníku, zajímající se o historii. Na naší škole se totiž konalo školní kolo Dějepisné olympiády. Výsledky se dozvíte v příštím hlášení a s nimi vám prozradíme i žáka, který postoupí do okresního kola.

V pondělí se také vydala třída 5D do prostor Střední pedagogické školy, kde proběhla akce Airtrack.

Včera celá naše škola navštívila Dům kultury, kde se konal výchovný koncert skupiny Réva.

A co nám přinese následující týden?

Dnes se vydají žáci čtvrtého ročníku do divadla Zlín.

Zítra žáci 2. stupně zhlédnou na Domě kultury zeměpisný pořad s titulem „Brazílie“. Dále se koná soutěž „Bible a my“ na Arcibiskupském gymnáziu Kroměříž, všem reprezentantům naší školy přejeme hodně úspěchů. Třída 5C se zúčastní akce Airtrack na Střední pedagogické škole, žáky 4B čeká beseda v knihovně.

Příští týden v pondělí se zúčastní třída 3B besedy v knihovně na téma bajky.

V úterý se konají třídní schůzky a konzultace. Ano, je to tady, čekají nás čtvrtletní známky.

Všem přejeme hezký den.