Den s žáky ze Základní školy Nitra - 25.10.2018

1. 11. 2018

Moc jsme se těšili na naše kamarády z partnerské školy z Nitry. Měli jsme možnost zažít den plný zábavy a zážitků.

Žáci z Nitry měli možnost nahlédnout do interiéru naší školy. Rozdělili jsme si je do pěti skupinek, abychom se jim mohli lépe věnovat a lépe se poznat. Viděli pokusy v chemii, fyzice, a také jsme si zatančili v hudebně. Společně jsme zhlédli vystoupení v tělocvičně a vychutnali si školní oběd. Podle jejich názorů je naše škola labyrint. Školní jídelnu máme lepší, máme na výběr dvě jídla a dezert.

Odpoledne navštívili zámek v Kroměříži a poté jsme si po skupinkách prohlédli náměstí, Podzámeckou zahradu a čokoládovnu.

Myslím si, že nejvíc se jim líbila malá zoo v Podzámecké zahradě a vystoupení skupiny Kačeři v tělocvičně. Celý den byl velmi povedený. Den s Nitrou se nám moc líbil a doufáme, že se ještě někdy společně potkáme.

Žáci a žákyně 8.A