Dosáhli jsme dalšího zeměpisného úspěchu

5. 3. 2017

Jako každý rok tak i letos se na naší škole konalo školní kolo Zeměpisné olympiády. Nejúspěšnější řešitelé v daných ročnících postoupili do kola okresního, které se konalo 21. 2. 2017 v Bystřici pod Hostýnem. Ve velké konkurenci, kterou tvořili i studenti gymnázií, se naši žáci dokázali umístit nejen na velmi pěkných místech, ale dokonce obsadit i stupně vítězů a budou tak naši školu reprezentovat 22. 3. 2017 v krajském kole v Uherském Hradišti.

Do okresního kola postoupili:

Kategorie A (6. ročník): Jan Hudeček, Tadeáš Baier a Petra Hrabalová (všichni ze třídy 6. A)

Kategorie B (7. ročník): Denis Fila, Amálie Stoklasová a Vojtěch Dofek (všichni ze třídy 7. A)

Kategorie C (8. a 9. ročník): Jan Zlámal (9. A), Lucie Vojtušová (9. A) a Vojtěch Dobeš (9. C)

Do krajského kola nás pojedou reprezentovat Amálie Stoklasová, která získala v okresním kole nádherné 1. místo a Jan Zlámal, který obsadil nádherné 2. místo.

Všem účastníkům okresního kola děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy. A postupujícím vítězům budeme držet v krajském kole palce.