Hlášení školního parlemantu XVII.

8. 3. 2018

HLÁŠENÍ 7. 3. 2018

Dobré ráno Slovane! Vítáme vás u prvního březnového hlášení Slovanovců. Jako vždy, pojďme si připomenout události minulého týdne.

Ve čtvrtek se na naší škole konal projektový den „Napříč školou“. Žáci druhého stupně plnili ve skupinách různé úkoly a vytvářeli koláže. Vybrané výtvory jsou k vidění na nástěnce ve vestibulu školy.

V pondělí se žáci z tříd 9.A a 9.B zúčastnili dějepisné exkurze do Osvětimi za doprovodu paní učitelky Mihaldové a pana učitele Krejčiříka. Včera se konalo okresní kolo chemické olympiády, kde naši školu reprezentovali nadějní chemici z 9. tříd pod vedením paní učitelky Krásné. Soutěž se uskutečnila na ZŠ Zachar.

A co nás čeká v dalších dnech?

Dnes třídy 9.C a 9.D vyrazí na exkurzi do Osvětimi s paní učitelkou Krásnou a Ferenzovou. O velké přestávce se koná schůzka jídelního klubu. Prosíme zástupce tříd, aby se v 9:40 dostavili do jídelny. Dnes nás také reprezentují volejbalistky v Kojetíně. Na soutěž je doprovází paní učitelka Liplová a Vaďurová.

Na závěr tu máme jednu pozvánku: v sobotu se na naší škole koná Den otevřených dveří u příležitosti zahájení oslav 45. výročí otevření Základní školy Slovan. Začátek je v 9 hodin. Součástí bude také tradiční velikonoční jarmark, kde žáci školy budou prodávat své výrobky.

Dovolte mi také připomenout sbírku Šťastný pes – stále se můžete zapojit a přispět.

Tímto dnešní hlášení končí. Na slyšenou zase za týden. Mějte hezký a úspěšný den.