Hlášení školního parlamentu

4. 5. 2018

Dobré ráno Slovane! Jako každou středu vás vítáme u našeho hlášení. Pojďme si společně připomenout události minulého týdne.

V pondělí na naší škole proběhlo setkání s bývalými zaměstnanci školy, kteří zhlédli divadelní představení a prohlédli si školu. V pondělí třída 4.B navštívila dopravní hřiště. Včera byl státní svátek, český národ oslavil svátek práce.

A co nás čeká v dalších dnech?

Dnes se koná barevný volejbal v Kojetíně, žáky doprovodí paní učitelka Liplová a Vaďurová. Vybraní žáci osmého a devátého ročníku se zúčastní kurzu Talk Talk ve třídách 9.A a 7.B. Kurz trvá do pátku.

Dnes o velké přestávce se koná schůzka jídelního klubu. Prosíme zástupce tříd, aby se v 9:40 dostavili do jídelny. Třída 4.C navštíví dopravní hřiště. V deset hodin se uskuteční nábor žáků prvního ročníku do basketbalu. Žáci s divadelním předplatným dnes zhlédnou divadelní představení ve Zlíně. Do Zlína je doprovodí paní učitelky Málková a Sigmundová.

Ve čtvrtek se vybraní žáci zúčastní okresního kola soutěže o odznak všestrannosti olympijských vítězů. Akci organizuje paní učitelka Liplová a pan učitel Droščák. Žáci prvního ročníku nás budou reprezentovat v Bystřici pod Hostýnem, kde změří své síly v Mc Donald´s Cupu. Na soutěž je doprovodí paní učitelka Danielová. Třída 4.D zítra navštíví dopravní hřiště.

V pátek se konají závody dračích lodí. Na soutěž se vypraví všechny sportovní třídy druhého stupně – 6.B, 7.B, 8.B a 9.B. V Hulíně se žáci 4. a 5. ročníku zúčastní výběru do Mc Donald´s Cupu.

Tímto dnešní hlášení končí. Na slyšenou zase za týden. Mějte hezký a úspěšný den.