Hlášení školního parlamentu XIV.

29. 1. 2018

Dobré ráno Slovane. Vítáme Vás u dnešního hlášení Slovanovců.

Minulý týden v úterý se konalo školní kolo olympiády z AJ. O výsledcích vás budeme informovat.

Rádi bychom přivítali třídy 7A a 7C, které se vrátily z lyžařského kurzu v Karlově, kurz byl velmi vydařený, velké poděkování patří opět vyučujícím TV.

Ve středu se konala matematická olympiáda v Holešově, olympiády se účastnili ti nejlepší matematici z 5. a 9. ročníku, doprovázela je paní učitelka Mihaldová.

V odpoledních hodinách se žáci s divadelním předplatným vydali do Městského divadla Zlín, kde shlédli představení „Dobré mravy“. Žáky doprovázely paní učitelky Sigmundová, Málková.

Ve čtvrtek, se konala zeměpisná olympiáda pro 8. a 9. ročník, olympiáda proběhla druhou a třetí vyučovací hodinu v učebně fyziky pod vedením paní učitelky Liplové.

V pátek se vydali vybraní žáci do Knihovny Kroměřížska, kde se zúčastnili akce Žákovské fórum. Setkali se zde se zástupci žáků z jiných škol, zástupci vedení města, médii a jinými zajímavými osobnostmi. Akci pořádalo město Kroměříž, více informací můžete nalézt na webových stránkách města.

V pátek se konalo druhé kolo prezidentských voleb, z toho důvodu bylo zkráceno vyučování dle rozpisu.

A co nás čeká tento týden?

Ve středu poslední dopolední vyučovací hodinu třídní učitelé vydávají vysvědčení, odpolední vyučování odpadá. Ve čtvrtek se ve škole učíme dle rozvrhu, v pátek nás čeká zasloužené volno - pololetní prázdniny.

Touto pozitivní zprávou se s vámi dnes loučíme, hezký den všem!