Hlášení školního parlamentu XV.

1. 2. 2018

Dobré ráno Slovane. Vítejte u posledního lednového hlášení Slovanovců.

Pojďme si připomenout události uplynulých týdnů.

Nejprve bychom vás chtěli seznámit s výsledky školního kola olympiády z AJ, které proběhlo před dvěma týdny. Na prvním místě se umístila Kolaříková Adéla z 9A, druhé místo získal Kočař Tomáš z 9C, třetí místo obsadila Gardavská Karolína z 9C . Gratulujeme.

Ve středu odpoledne žáci s divadelním předplatným zhlédli divadelní představení Městského divadla Zlín s titulem „Dobré mravy“. Ve čtvrtek 25. 1. se konala zeměpisná olympiáda, které se zúčastnilo 13 žáků osmého a devátého ročníku. Do okresního kola postupují první tři žáci. Na prvním místě se umístil Denis Fila z 8A, druhé místo získal Vojtěch Dofek z 8A, třetí místo vybojovala Amálie Stoklasová z 8A. Jmenovaní žáci se dostaví dnes o velké přestávce k paní učitelce Liplové pro odměny. Blahopřejeme.

V pátek se v knihovně Kroměřížska konala akce „Žákovské fórum“, kde naši školu reprezentovalo 8 žáků z druhého stupně. Všem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy. Díky této akci získali zkušenost v rámci komunikace s vrstevníky jiných škol, ale také s odborníky z jiných organizací a města, někteří žáci získali dokonce nabídku na stáž přímo od pana místostarosty.

Včera se konala ve škole olympiáda českého jazyka pod vedením paní učitelky Ferenzové. O výsledcích vás budeme jako vždy informovat.

A co nás čeká tento týden?

Dnes poslední dopolední vyučovací hodinu třídní učitelé vydávají vysvědčení, odpolední vyučování odpadá.

Zítra se učíme dle rozvrhu, třídy 6A,6B,6C čeká večer akce „spaní ve škole“.

V pátek máme pololetní prázdniny, na které se všichni určitě těšíme.

Z dnešního hlášení je to vše, přejeme hezký den.