Hlášení Slovanovců - školní parlament informuje VIII.

20. 11. 2017

Dobré ráno Slovane. Dovolte mi přivítat vás u našeho pravidelného středečního hlášení. Co nám přinesl minulý týden?

Ve středu navštívili žáci 8. ročníku výstavu Českých korunovačních klenotů ve Zlíně. Pro mladší žáčky druhého ročníku byl dále v tento den připraven program Hasík, někteří žáci druhého stupně pro změnu navštívili Tauferovu střední odbornou školu veterinární v Kroměříži.

Ve středu a čtvrtek se konala okrsková kola mladších a starších žáků florbalu v Koryčanech.

Čtvrtek a pátek byl významným dnem pro žáky osmého a devátého ročníku. Žáci totiž navštívili úřad práce, přehlídku středních škol a jako bonus úpravnu vody.

V pátek třídy sedmého ročníku prošly programem „Stárněme zdravě“, kde si otestovaly své znalosti a díky speciálním pomůckám se vžily do kůže starších lidí.

Třída 6B se v pátek vydala v rámci výuky do archivu v Kroměříži.

Pondělí bylo zajímavé především pro žáky 5. A, kteří navštívili Střední pedagogickou školu Kroměříž. Vydali se sem za programem Airtruck.

A co se bude dít v příštích dnech?

Dnes čeká přihlášené žáky druhého stupně zhlédnutí prvního divadelního představení ve Zlíně s názvem Smrt v hotelu Alexandria.

V pátek, jak všichni jistě víte, je státní svátek. Zítra se můžete těšit na ranní hlášení, které vám historii tohoto svátku připomene.

Příští týden v úterý čeká všechny žáky naší školy vystoupení skupiny Réva na Domě kultury, ve čtvrtek dále žáci 2. stupně zhlédnou zeměpisný pořad s titulem „Brazílie“.

Tímto se s vámi loučíme a přejeme úspěšný den.