Hlášení Slovanovců - školní parlament informuje

26. 3. 2018

Dobré ráno Slovane. Opět Vás vítáme u pravidelného středečního hlášení.

Pojďme se společně podívat na události tohoto týdne.

V pondělí absolvovaly 2ABC besedu Policista, náš kamarád.

V úterý se konalo okresní kolo v basketbalu, které proběhlo na ZŠ Zachar, žáky doprovázel pan učitel Krejčiřík. V ten samý den probíhalo také okresní kolo ve vybíjené v Holešově, žáky doprovázela paní učitelka Dřímalová. Chlapci turnaj vyhráli a postupují do krajského kola. Dívky získaly krásné 3. místo.

Dnes je středa a tento den je určitě nevšední pro žáky šestého ročníku – první 4 vyučovací hodiny u nich proběhne Peer program. V odpoledních hodinách navštíví žáci s divadelním předplatným Městské divadlo Zlín, kde zhlédnou představení „Bylo nás pět“. Odpoledne bude také zajímavé pro zástupce tříd, kteří chodí do jídelního klubu – odpoledne totiž budou vařit.

V pátek proběhne ve třídě 9C a 8C beseda s nutričním poradcem, u 9C první vyučovací hodinu, u 8C druhou.

Celý týden také organizují vybraní žáci třídy 8D praktický nácvik první pomoci ve třídách na prvním stupni – v úterý navštívili žáci třídu 5E, dnes se chystají do 2C, 5C, 1A, zítra navštíví 1D a v pátek 5A a 5D.

Příští týden v úterý se bude konat setkání s paní Kupkovou, která zastupuje organizaci S.O.S Děti Kambodži, navštíví nás i se svou dcerou Jarkou. Toto setkání pořádá parlament, ale mohou se přijít podívat i ostatní žáci – pokud byste měli zájem, nahlaste se u členů parlamentu. Setkání se koná v úterý 27. 3. ve 14:00 v Jazykové učebně 3.

Příští středu před Velikonočními prázdninami plánujeme Den barev – jsme schopni spojit se a sladit celou školu do jedné barvy? Stačí si na sebe vzít něco modrého – nic víc.

To je pro dnešek vše, přejeme hezký den.