Informace k přijímacím zkouškám do matematické a sportovní třídy

26. 4. 2016

Základní škola Slovan ve školním roce 2016/2017 otevírá pro žáky 6. ročníku třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy a rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů.

Podrobnější informace naleznete ZDE.

Kritéria pro přijetí si můžete přečíst ZDE.

Přihlášky obsahující informace o kritériích pro přijetí jsou umístěny ve složce DOKUMENTY a pod následujícími odkazy:

Přihláška M

Přihláška TV

Výsledky přijímacího řízení:

Matematická třída: výsledky budou zveřejněny na webových stránkách školy nejpozději v pondělí 23. května 2016. Pořadí přijatých žáků bude dáno součtem bodů za vysvědčení a počtem bodů za test z matematiky. Body za vysvědčení: za každý stupeň chvalitebný na vysvědčení - mínus jeden bod, za každý stupeň dobrý na vysvědčení mínus dva body.

Sportovní třída: výsledky budou zveřejněny na webových stránkách školy nejpozději v pondělí 23. května 2016.

Na internetu budou zveřejněny identifikační čísla žáků. Každý žák své identifikační číslo obdrží u přijímacího řízení.