Informace pro rodiče ke zkrácenému lyžařskému výcvikovému kurzu.

6. 3. 2017

LVK 26. 2. – 3. 3. 2017; ukončen ze zdravotních důvodů na základě vyjádření přítomného lékaře a konzultace se zástupcem ředitelky školy, který byl přítomen na místě, ve středu 1. 3. 2017.

Odjezd žáků do místa bydliště 16.30 hodin.

Z osmdesáti účastníků proběhla 12 – 24 hodinová střevní viróza u třiceti žáků a tří učitelů v době kurzu, u některých také po návratu domů. Největší nástup onemocnění byl v pondělí a úterý (vždy 12 žáků), v důsledku čehož nebylo možné zajistit potřebná karanténní opatření proti dalšímu šíření.

Ve čtvrtek 2. 3. byly poskytnuty všechny potřebné informace k šetření podnětu na Krajskou hygienickou stanici Zlín, předáno KHS Pardubice, které ubytovací kapacita náleží. Rodiče budou informování o výsledku šetření.

V pondělí 6. 3. proběhlo jednání ředitelky školy se zástupci rodičů, cenné podněty k budoucí organizaci projednáme na Radě rodičů a následně budou využity při organizací dalších kurzů.

Na základě vrácených peněz z ubytování a permanentek, které se podařilo od provozovatelů získat, bude provedeno vyúčtování LVK a zbylé částky budou žákům vráceny.

Mrzí nás, že si děti letošní LVK neužily ve zdraví.