Jak si užili letošní osmáci kurz na běžkách

10. 3. 2016

Každoročně jezdí žáci osmých ročníků Základní školy Slovan na běžkařský kurz do Hrubého Jeseníku.

Přečtěte si, co napsaly žákyně VIII.B Karolína Machová a  Simona Miklíková o letošním ročníku:

Každý den jsme měli dvoufázový trénink. Dopoledne se učila technika a odpoledne se jezdilo na menší výlety: na Praděd nebo také na Švýcárnu.  Předposlední den jsme se vypravili na celodenní výlet, který měl 27 kilometrů. Tato 27 kilometrová túra směřovala na Červenohorské sedlo. Všichni jsme přeřili ve zdraví a s nesmírnou radostí jsme se vrátili do svých hotelových pokojů.  Někteří z nás šli po náročném dnu relaxovat v hotelového wellness. Kurz jsme si velmi užili. Děkujeme všem učitelům, co to tam s námi přežili, za to, že nás naučili základům běžkařského sportu.

Fotogalerie.