Jazykově poznávací zájezd - Jižní Anglie

15. 9. 2016

Jižní Anglie – putování za mořem

(Brighton, Portsmouth, Hastings, Londýn)

pro žáky 2. stupně

termín: květen – červen 2017 , Cena: 6990,- Kč

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den:   Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2.den:   Celodenní prohlídka města Brighton, návštěva podmořského akvária Sea Life Center, královského sídla Royal Pavilion a přímořského mola Brighton Pier. Večer ubytování v hostitelských rodinách v okolí Brightonu/Worthingu.

3.den:   Dopoledne návštěva městečka Portsmouth a jeho starobylých doků, prohlídka lodí Warrior a Victory, poté výstup na Spinaker Tower. Odpoledne návštěva Arundel Castle, jednoho z nejdéle obývaných anglických hradů a domova vévody a vévodkyně z Norfolku. Večer návrat na ubytování.

4.den:   Dopoledne návštěva města Hastings a slavných pašeráckých jeskyní Smuggler´s Adventure. Odpoledne přejezd k útesům Beachy Head, lemujícím jižní pobřeží Velké Británie, dle počasí a časových možností procházka k Seven Sisters. Večer návrat na ubytování.

5.den:   Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament s věží Big Ben, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Covent Garden a další...), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Oxford Street k Hyde Parku. V podvečer projížďka na London Eye. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

6.den:   Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, Video), 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche, 3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků), komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna, pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb., bezplatné přistavení autobusu, dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou, služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů.

Cena nezahrnuje: MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí - 65 liber

S sebou budete potřebovat 65 liber na vstupy a MHD:   London Eye   15 GBP, Akvárium   7GBP, Brighton Pavilion   7 GBP (možno vynechat), Pašerácké jeskyně   7 GBP,   Doky Portsmouth   15 GBP, Arundel Castle   10 GBP,  metro   4 GBP (pokud bude třeba)

Termín odevzdání přihlášky:  do 31. 10. 2016 p.uč. Stavinohové

Úhrada ceny zájezdu probíhá ve třech splátkách: 1000,- Kč se závaznou přihláškou do 31. 10. 2016, zbývajících 5990,- Kč dle pokynů CK Royal.