Když je potřebujeme my, jsou tady, tak co pomůžeme jim…? Sbírka na pomoc psím kamarádům

7. 1. 2017

Sbírka je zaměřená na pomoc psím kamarádům,

kteří měli smůlu a byli vyhozeni. Částka, která bude vybrána, půjde v celé své výši na Městský útulek pro psy Čápka Kroměříž.

• Věřte, že i malá částka pomůže ke koupi granulí nebo pro zaplacení veterinárních služeb.

• Dary jsou nejvíce potřeba v období po Vánocích (neboť lidé vyhazují i psy jako nechtěný vánoční dar). To je také důvod vzniku naší sbírky.

• Kdo přispěje, dostane poděkování a potvrzení o výši částky, kterou daroval.

Konečná částka bude zveřejněna na stránkách třídy

8. A.

• Vybíráme nejen peníze, ale i pamlsky, granule, staré deky, hračky nebo vodítka.

• Vaším darem to nekončí, pejsky můžete chodit i venčit. Nicméně za každou pomoc děkujeme.

Sbírka probíhá od 3. 1. 2017 do 20. 2. 2017.

Vaše dary vybírají: naše paní učitelka S. Mihaldová ,

Tomáš Ivánek 8. A ,             Adéla Kolaříková 8. A ,

Natálie Marvalová 8. A

Na ZŠ Slovan budou výběry probíhat ve třídě 8. A nebo u paní učitelky S. Mihaldové v kabinetě fyziky (2. pavilon).

Po - během velké přestávky (9:40-10:00) Út - ráno (7:45-7:56) + velká přestávka St - během velké přestávky  Čt - ráno (7:45-7:56) + velká přestávka  Pá - ráno (7:45-7:56) + velká přestávka

Když je potřebujeme my, jsou tady, tak co pomůžeme jim?