Malí piráti z I.B a III.D na škole v přírodě

10. 6. 2016

Dne 23. 5. 2016 začala pirátská výprava pro 49 pirátů z 1. B a 3. D. Rozhodli jsme se, že zakotvíme na ostrově Roštín.

Během osídlování a drancování ostrova na nás čekaly nejrůznější úkoly a nástrahy. Museli jsme prokázat svoji všestrannost – sportovní, výtvarnou a hudební. Vytvořili jsme si vlajky, složili pokřiky a na dobrodružné výpravy (někdy i noční) vyráželi za zpěvu pirátské hymny. Během celé výpravy jsme museli táhnout za jeden provaz, starší se snažili pomáhat mladším. Na závěr na nás samozřejmě čekal poklad a setkání s hlavním korzárem. Celá výprava se obešla bez úrazů, objevily se jen drobné šrámy. Ale každá plavba má svůj cíl – a naším hlavním cílem byl bezpečný návrat. A to se nakonec podařilo. V pátek 27. 5. jsme se vylodili v domovském přístavu přímo do náruče našich nedočkavých rodičů.

Za všechny pirátíky kapitánky Marcela, Petra, Šárka a Kajka