Minikopaná 7B

3. 10. 2022

Minikopaná

Ve čtvrtek 29. 9. 2022 se žáci 7.B zúčastnili turnaje v minikopané. První zápas se konal proti ZŠ Zachar. Po výhře nás čekala ZŠ Bratrství Čechů a Slováků z Bystřice pod Hostýnem. I tento zápas skončil výhrou, a tak jsme se umístili na prvním místě v základní skupině. Poté nás čekalo semifinále se ZŠ Komenského. Po výhře 13:0 jsme postoupili do finále, kde nás čekala ZŠ Morkovice. První poločas to bylo vyrovnané, Adam Mikula vstřelil první gól. Druhá sestava neudržela jednogólový náskok a inkasovala první gól na turnaji. Po obdržené brance přišlo střídáni. Po vytažení Adama Mikuly na hrot útoku se mu podařilo vstřelit druhou branku, tentokrát po rohovém kopu. Ke konci utkání vstřelil šibenici David Klimek, čímž byl zápas rozhodnut.

S konečným výsledkem 3:1 jsme se mohli radovat z postupu do krajského kola.

Trenéři 7.B – Jonáš Hříbek, Vítek Strážnický a Michal Štěrba