Naši přespolní běžci dosáhli až na "republiku"

24. 10. 2016

Ve čtvrtek 20. října se uskutečnilo v Malšově Lhotě u Hradce Králové republikové finále v přespolním běhu.

Po vítězství v krajském kole v kategorii starších žáků konaném v Bystřici pod Hostýnem se tohoto republikového finále zúčastnilo i družstvo starších žáků ZŠ Slovan Kroměříž ve složení Petr Žďára, Radek Joura, Adam Dobrý, Jakub Dočkal a Zdeněk Zaoral.

V silné konkurenci a po výborném výkonu všech zúčastněných žáků se družstvo ZŠ Slovan umístilo na krásném čtvrtém místě ze všech čtrnácti krajů české republiky. Určitě je nutno vyzvednout i individuální výkon Petra Žďáry, který v kategorii jednotlivců obsadil vynikající třetí místo.

Družstvu starších žáků gratulujeme k vynikajícímu úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.