Navštívili jsme naši družební školu v Nitře

27. 6. 2016

Hlavní novinkou letošního roku bylo navázání družební spolupráce s partnerskou Základní školou Nábrežie mládeže v Nitře. Její žáci a učitelé nás navštívili v říjnu loňského roku a my jsme jim návštěvu oplatili ve druhém červnovém týdnu. Jedná se o sportovní školu zaměřenou na hokej a atletiku, ale také cizí jazyky, která se té naší v mnohém podobá.

Aneta Šišková, žákyně VIII.A napsala

Ve dnes 15. a 16. června jsme se vydali do ZŠ v Nitře.

Jela 8.A a 9.B, páni tělocvikáři, naše paní učitelka, paní ředitelka a paní zástupkyně.

Velice se nám tam líbilo. Poznali jsme nové kamarády a jsme za to velmi rádi. Objevili jsme nové památky. Vybraní jedinci sportovali na hřišti, zatímco my jsme si procházeli Nitru. Počasí nám příliš nevyšlo, hned první den nám pršelo, ale i tak si myslím, že výlet byl velmi vydařený a jsme za tuto zkušenost všichni moc rádi.