Opět na stupních vítězů !

14. 10. 2024

Jako již tradičně se v říjnu žáci a žákyně naší školy zúčastnili soutěže v přespolním běhu v Bystřici pod Hostýnem. Na okresním kole 2. října to všem našim družstvům moc pěkně cinkalo! I přes nepřízeň počasí jsme přivezli celkem tři 1. místa a jedno 2. místo, čímž jsme si zajistili postup do krajského kola, které se konalo ve čtvrtek 10. října. I tam jsme byli velice úspěšní! Ve velké konkurenci všech šikovných závodníků z celého zlínského kraje jsme byli třikrát na stupních vítězů. Mladší žákyně a starší žáci si doběhli pro 2. místo a starší žákyně obsadily 7. příčku. Naši mladší žáci svoji kategorii ovládli, převzali medaile a pohár za 1. místo a pojedou 17. října na republikové finále do Nového Města na Moravě.

Ani mezi jednotlivci jsme se neztratili. Ocenění si rozhodně zaslouží všichni závodníci, nicméně velkým úspěchem jsou přední příčky našich reprezentantů ve svých kategoriích - Tobiáš Pěček (1. místo), Štěpán Židlík (3. místo), Sára Stojaníková (2. místo), Elen Bachanová (3. místo) a Matouš Dittrich (2. místo). Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy a mladším žákům přejeme hodně štěstí v republikovém finále.

Školu reprezentovali:

Mladší žákyně: Elen Bachanová, Jana Hrabalová, Ella Seibertová, Lucie Smýkalová, Sára Stojaníková a Viktorie Zádrapová

Mladší žáci: Kryštof Droščák, Šimon Dovrtěl, Lukáš Frajt, Matěj Nosál, Tobiáš Pěček, Jakub Pokorný, Dominik Rýpar a Štěpán Židlík

Starší žákyně: Monika Flasarová, Barbora Hasoňová, Amálie Kameníková, Natálie Nováková, Nela Oulehlová a Karolína Pochylá

Starší žáci: Matouš Dittrich, Matyáš Frajt, Viktor Honeš, Jonáš Hříbek, Petr Mádlík, Svatopluk Mikulčík a Ondřej Tesař