Pokyny k lyžařskému výcvikovému kurzu 7. ročník

9. 2. 2016

Pokyny k lyžařskému kurzu – šk. rok 2015/2016:

Datum: ................................ 14.2. 2016 – 19.2. 2016

Místo: .................................. Hotel Atlas, Čenkovice

Odjez: .................................. Neděle 14.2. 2016 ve 8:30 hod od hlavního vchodu ZŠ (sraz žáku v 8:00 hod před ZŠ Slovan)

Návrat: ............................... pátek 19.2. 2016  kolem 16:00 hod

Cena: ................................... 2500 Kč

Ubytování: ......................... Hotel Atlas  (http://www.atlasreal.cz)

Stravování: ........................ plná penze (snídaně, obědy, večeře) – začínáme v neděli 14.2. obědem – končíme v pátek 19.2. obědem

Pedagogický doprovod:.. L. Liplová, M. Adamík, P. Krejčiřík, P. Droščák, D. Klimek

Lékařský doprovod:........ MUDr. J. Novák

Věci sebou

Povinné:

• Lyžařské vybavení (lyže případně snowboard, lyžařské boty, hůlky, snowboard, snowboard přilba povinně!!!, na lyžování doporučujeme, vhodný je vak na lyže)

• 2x Rukavice (1x nepromokavé na lyžování), čepice, šála, několik párů ponožek (vhodné termoponožky na lyžování).

• Kombinéza nebo šusťákovka, bunda na lyžování

• Spodní prádlo, pyžamo.

• Přezůvky, oblečení na ubytovnu.

• Trika (dlouhý rukáv) funkční prádlo, pevnou a nepromokavou obuv. Další oblečení dle uvážení.

• Plavky (možnost sauny a whirpoolu)

• Hygienické potřeby (pasta, kartáček, mýdlo, ručník, krém, hřeben, kapesníky) Šicí potřeby, spínací špendlík, náplast (případně léky, které užíváte)

• Peníze na útratu a vleky (vleky cca 1200,- dle vyspělosti lyžaře) – info: http://www.cenkovice.com/ski_areal - orientační

• Psací potřeby, poznámkový blok.

• Termosku nebo láhev na pití.

• Průkaz pojišťovny (stačí kopie).

• Potvrzení o zdravotní způsobilosti (dodat do 27.1.2016) – maximálně rok staré, může být použito i vystavené pro sportovní činnost žáka v klubu.

• Potvrzení o kontrole lyží (vázání) – odevzdat u autobusu

• Potvrzení o bezinfekčnosti. (datum 13.2.2016) – odevzdat u autobusu

• Neberte nepotřebné věci a cennosti (za případné ztráty neručíme)!!!!!

V případě porušení zásad chování a bezpečnosti během kurzu bude žák (žákyně) z kurzu vyloučena bez nároku na náhradu.

Při odhlášení z kurzu bude účtován stornopoplatek.

Info: Adamík Martin (tel. kabinet: 573 502 269, 728 248 600)

Pozor:

!!!!! Žáci při odjezdu odevzdají potvrzení o seřízení lyží a potvrzení o bezinfekčnosti)!!!! Prosíme rodiče, aby nejezdily auty až ke škole z důvodu přistavení autobusů.

Informace o půjčování školních lyží a SNB: u Mgr. Martina Adamíka (tel. kabinet: 573 502 269, 728 248 600)

Pokyny ke stažení naleznete zde.