Poznej nové kamarády a sám sebe

26. 10. 2016

Milí žáci, milé žákyně, milí rodiče,

v listopadu bude na naší základní škole otevřen kroužek pro děti, který povede školní psycholog Josef Mižigar.

Základem této skupinové práce budou různé techniky a hry, v rámci kterých se děti naučí:

• ventilovat svoje emoce

• zvládat svoje strachy, stydlivost a úzkost

• poznávat nové kamarády

• mluvit před jinými lidmi a další.

Kromě této práce s terapeutickým potenciálem máme k dispozici různé hry (vědomostní, zábavné aj.), při kterých půjde o to, aby se děti poznaly, navázaly kamarádský vztah a mohly si tak užít radost z příjemného zážitku. Pokud budou děti chtít, můžeme vymyslet i ,,venkovní“ program.

V případě zájmu o zapojení do kroužku se žák může nahlásit u svého třídního učitele, v pracovně školního psychologa (stačí hodit do schránky lístek se jménem žáka a třídu, kterou navštěvuje) nebo je možné se přihlásit přes e-mail: psycholog@zsslovan.cz.

Kroužek je zdarma.

V případě dalších otázek či nejasností se můžete obrátit na školního psychologa.

Těším se na setkání

Mgr. Josef Mižigar

ZŠ Slovan Kroměříž

Poznej nové kamarády a sám sebe.