Projektový den 8. a 1. ročníků – Bezpečná cesta do školy

27. 4. 2016

Dne 22.4. se naše třída 8. A spolu s ostatními osmičkami účastnila se celodenního projektového dne v rámci projektu Bezpečná škola Slovan.

První 2 hodiny jsme si vyslechli poučnou besedu o drogách a vlastně o životě jako takovém s panem Romanem Povalou, která mnohé z nás chytila za srdce.

Po přednášce jsme se odebrali do 1. A, kde jsme se s dětmi bavili o tématech bezpečnosti, např.: kde si hrát, jak jezdit na kole, jaké nosit chrániče… Děti byly velmi šikovné. Za odměnu si od nás odnesli různé hračky, bonbóny nebo papírové panáčky s chrániči.

Poté jsme si šli vyzkoušet jízdu autem, ze které mnozí z nás měli nervy nadranc, ale pan učitel nám pomáhal natolik, že jsme se nakonec neměli čeho bát.

Celý projektový den dopadl skvěle a myslím, že jsme se všichni bavili i poučili.

Terezie Hladilová, 8.A

Fotografie si můžete prohlédnout zde