Projektový den s partnery Bezpečné komunity – 7. ročník

7. 4. 2017

V úterý 28. března byl pro sedmé třídy připraven již tradiční projektový den, který žáky seznamuje se zajímavou, ale také velmi náročnou prací hasičů, policistů a záchranářů.

Během dne jsme navštívili hasičskou stanici, kde jsme se dozvěděli, co všechno hasiči dělají, a prohlédli jsme si hasičská auta.

Na školním hřišti nám představili svoji práci policisté, předvedli nám práci s policejními psy a ukázali nám několik prvků ze sebeobrany.

Na Střední zdravotní škole v Kroměříži pro nás paní učitelka Petříková se svými pomocníky připravila 4 stanoviště, kde jsme si vyzkoušeli poskytnutí první pomoci (např. resuscitaci).

Další aktivity na „stmelení“ kolektivu pro nás v naší tělocvičně nachystali vyučující TV, pan učitel Droščák a pan učitel Krejčiřík.

Celý den se vydařil a určitě bychom si ho rádi zopakovali.

Za 7. ročník Adéla Novotná,7.D

Naše fotogalerie