PROJEKTOVÝ DEN - ÚSPĚCH PRO KAŽDÉHO

1. 1. 2016

Každé dítě potřebuje úspěch. A nejen dítě! O nás dospělých to platí stejně tak! Je to zlaté pedagogické pravidlo, psychoterapeutická zásada a psychologická poučka

22. prosince 2015 se na naší škole konal projektový den pro žáky prvního stupně s názvem Úspěch pro každého. Úkolem pedagogů bylo nalézt pro každé dítě nějaký okruh zájmů a činností, v nichž by děti zažily úspěch.

Každý žák měl možnost užít si svůj úspěch při plnění nejrůznějších úkolů, hádanek a kvízů. Všichni prokázali notnou dávku šikovnosti a zručnosti při skládání tangramů a důvtip při tvůrčím psaní. Svůj talent prokázali při pohybových a uměleckých aktivitách (tanci, zpěvu, hře na hudební nástroj i hraní pohádek). Každý se alespoň na chvíli stal nejlepším v některé z velkého množství činností her a aktivit.

Projektový den se dětem líbil. Všichni pracovali aktivně a s chutí.

Další fotografie