Šesťáci vyrazili na seznamovací pobyt do Rajnochovic

23. 9. 2017

Od středy 13. září do pátku 15. září jsme se ve složení tříd 6.A, 6.C, 6.E, paní učitelka Zlámalová, Zavadilová, Mlýnková, Stavinohová a pan učitel Gregor vypravili na seznamovací kurz do Rajnochovic.

Ubytovaní jsme byli v příjemném prostředí rekreačního areálu Pod Šaumburkem. Počasí nám vyšlo téměř na jedničku a nálada byla výborná po celou dobu pobytu! Drobné nepříjemnosti v podobě několika ztrát (a nálezů) a dvou nevolností nás nemohly rozhodit. Během celého pobytu jsme si stihli zahrát spoustu her, vystoupali jsme na rozhlednu Kelčský Javorník, zatančili jsme si a zazpívali na diskotéce, v lese jsme vytvořili řadů zajímavých objektů z přírodních materiálů nebo jsme kreslili na trička. O zpestření programu se nám postaral pan Holub, tatínek jedné naší spolužačky, který nám představil práci policistů. V neposlední řadě jsme se také hodně nasmáli a navázali nová přátelství. Celá akce se vydařila a většinou jsme se shodli, že bychom se sem zase někdy rádi vrátili!

Žáci 6.tříd a jejich učitelé