Seznamovací kurz 6.C

21. 9. 2020

Od 7. 9. do 9. 9. 2020 se naše třída 6. C zúčastnila pobytu na seznamovacím kurzu v Roštíně s naší třídní paní učitelkou Janou Veselou a paní učitelkou Janou Němečkovou. Počasí nám vyšlo, takže jsme kromě seznamovacích aktivit a her mohli zažít i sportovní aktivity, či výlet až na samotné Brdo. Program jsme měli opravdu nabitý. Naši energii se paní učitelky snažily krotit například vtipným běhacím diktátem o povaze Angličanů, či pořádnou rozcvičkou nebo během „pár“ koleček kolem sportovního hřiště. Byli jsme pak rádi, když jsme si mohli naše namožené svaly nechat hýčkat ve večerní whirlpoolce a sauně. Na řadu nastoupilo i naše výtvarnické nadání v podobě výzdoby triček. Nejvíc jsme se těšili na večerní opékání špekáčků zakončené stezkou odvahy, během které jsme zjistili, jak příjemné je zvítězit nad vlastním strachem. Náš pobyt nám obohatil i samotný otec Fourat, jehož záludné hádanky nás překvapily, ale i potěšily. Tento pobyt nám bude připomínat nejenom pamětní list, ale zejména milé vzkazy od našich spolužáků a paní učitelek, které se nám vryly hluboko do srdce. Na Roštín budeme vzpomínat jen v tom dobrém a snad se tam opět někdy shledáme.

Na fotky ze seznamovacího kurzu se můžete podívat zde.

Žáci 6.C

Cyklokurz - 9.B (4. 9. - 6. 9. 2024)

4. 9. 2024