Školní parlament informuje II.

27. 9. 2017

HLÁŠENÍ DO ŠKOLNÍHO ROZHLASU 27.9. 2017

Dobré ráno Slovane. Dnes je středa 27. 9. a já vás vítám u dalšího hlášení Slovanovců. Ohlédněme se nyní za uplynulým týdnem. Co se od posledního hlášení událo?

Minulý čtvrtek a pátek třídy 7B, C, D absolvovaly dvoudenní pobyt na Kamínce, aby upevnili vztahy mezi spolužáky. Podle slov žáků to bylo super.

V minulém týdnu také začala sbírka plastových vršků, které budou využity na výzdobu školy. Pro připomenutí, vršky vhazujte na určené místo před tělocvičnou u automatu. Pokud budete mít větší množství vršků – noste je přímo do kabinetu českého jazyka k paní učitelce Ferenzové.

Jaké události jsou spojeny s tímto týdnem? Dnes probíhá na 2. stupni projektový den věnovaný cizím jazykům a zemím, kde se těmito jazyky mluví. Určitě jste si také všimli nápisů, které jsou zavěšeny na chodbách školy – to jsme si pro vás připravili my v rámci týdne evropských jazyků. Věříme, že naši práci oceníte a třeba se i něco nového naučíte.

Zítra, jak všichni víte, je státní svátek, uvidíme se ve škole tedy až v pátek – můžete se těšit na hudební ukázky cizojazyčných písní o přestávkách z rozhlasu.

A co nás čeká příští týden? Naši mladší školáčci z druhé třídy se vydají do KovoZOO, páté třídy navštíví ZOO Lešná. Přejeme jim za všechny, ať se počasí do příštího týdne umoudří a výlet si pěkně užijí.

Na závěr mám pro vás pozvánku na víkend – na Florii se můžete zúčastnit parkurového workshopu s profesionálními trenéry, tato akce je ale placená. Více informací najdete na hlavní nástěnce školy.

Přeji Vám za celý parlament hezký den a ještě hezčí den zítřejší.