Školní parlament informuje IV.

11. 10. 2017

HLÁŠENÍ 11. 10. 2017

Dobré ráno Slovane. Dnes je středa 11. 10 a opět se vám hlásí Slovanovci s pravidelným hlášením. Co se na naší škole událo v minulém týdnu?

Středu si žáci 8A a 9A zpestřili návštěvou knihovny, kde vyslechli autorské čtení Jana Opatřila. Autor ve strašidelném převleku žákům představil svou knihu Hororové povídky. Některé žáky čtení velmi nadchlo a povídky si plánují přečíst.

Ve čtvrtek se zúčastnili starší žáci krajského kola přespolního běhu v Bystřici pod Hostýnem. A jak to všechno dopadlo? Starší hoši se umístili na prvním místě. Blahopřejeme!

Pátek si dvě šesté třídy zpříjemnily návštěvou archivu Kroměříže v rámci výuky dějepisu.

Včera proběhla další sportovní událost, a to okresní kolo minifotbalu, kde školu reprezentovali naši hoši. Dnes tato soutěž pokračuje, školu ale reprezentují pro změnu dívky, držíme palce. Výsledky se dozvíte v příštím hlášení Slovanovců.A co nás čeká v dalších dnech?

Dnes se v průběhu vyučování vydá školní parlament do šestých tříd, kde společně s žáky zvolí nové členy. Zítřejší den bude důležitý pro všechny matematiky osmého a devátého ročníku, kteří se zúčastní Přírodovědného klokana. Akce proběhne v jídelně první vyučovací hodinu. Přejeme hodně úspěchů všem účastníkům.

V pátek se třída 5.D vydá na exkurzi do Muzea Kroměříž.

Dále bychom chtěli poděkovat všem, kteří přispěli svými plastovými vršky do sbírky školy. Tímto tuto sbírku uzavíráme, vršky už prosím nenoste.

Žáci 2. stupně mají možnost přihlásit se na zájezd do Anglie, který se uskuteční v průběhu května-června. Přihlášky jsou k dispozici u paní učitelky Stavinohové v kabinetu anglického jazyka, je potřeba je odevzdat do 17. 10 2017.

Na závěr tohoto hlášení bychom Vás chtěli za všechny mladší i starší poprosit o dodržování bezpečného pohybu na chodbách školy. Jsme opravdu velká škola se spoustou žáků i vyučujících a často se na chodbách setkáváme s těmi, kteří nerespektují pohyb po pravé straně nebo dokonce běží. Mějme se rádi a dávejme na sebe pozor.

Tímto se s vámi rozloučíme, mějte se hezky.