Školní výlet 8.A

30. 5. 2016

V letošním školním roce se naše třída 8. A vydala na dvoudenní výlet do Olomouce.

Náš výlet jsme započali exkurzí v Pevnosti poznání, kde jsme si na pár minut okusili život nevidomých, či lidí na vozíčku a prošli si zajímavé expozice, kde jsme se seznámili se vším možným , od válečných výstav, optických klamů, přírodovědných výstav až po funkce lidského mozku. Měli jsme také objednaný program Matematické hádanky a rébusy, kde jsme si vzájemně poměřili matematické schopnosti. Myslím, že strávený čas v tomto muzeu byl velmi poučný a zábavný.

Poté jsme šli na oběd do Šantovky, kde jsme dostali na chvíli rozchod a pak jsme si šli zkusit zahrát minigolf. Po vyčerpávajícím dnu jsme se odebrali na ubytovnu, kde jsme si ještě dlouho povídali.

Následujíc den patřil laser game,  která se nám všem moc líbila a máme z ní všichni skvělé zážitky. Po obědě jsme nasedli do vlaku a spokojeně odjeli domů. Výlet se nám všem moc líbil a jsme rádi, že se tak vydařil.

Za třídu 8.A Terezie Hladilová