Slovan - příměstský tábor

12. 7. 2024

V týdnu od 8. 7. do 12.7. 2024 proběhl na Základní škole Slovan příměstský tábor. Tábora se účastnilo 40 dětí, kterým vymýšlely program tři vychovatelky ze školní družiny a školního klubu.  V pondělí si děti namalovaly trička a hrály různé hry v prostorách školy, v úterý nás čekal celodenní výlet do Olomouce. Navštívily jsme Pevnost poznání a Smetanovy sady. Ve středu jsme si zahrály na malíře, děti malovaly na plátna a odpoledne navštívily Arcibiskupský zámek a projely vláčkem Podzámeckou zahradu. Ve čtvrtek měly děti koktejlovou párty a vyráběly náramky,  odpoledne besedu s Hulínskou knihovnou na téma superhrdinové, seznámily se s knižními trendy, kostýmy superhrdinů i moderními technologiemi, kdy si zkusily programovat bee boty. Poslední den jsme strávily dopoledne opět v prostorách školy a odpoledne zakončily v Dětském světě.

Věříme, že děti během týdne měly spoustu zážitků, poznaly nové kamarády a družinu i školu zase z jiné stránky.

I přes náročné počasí celý týden proběhl bez problémů.

Všem, kteří nám pomohli, aby se tábor uskutečnil děkujeme.

Vychovatelky ZŠ Slovan Klára Parobková, Jana Máselníková a Eva Štouračová