Soutěž v psaní na klávesnici

7. 11. 2016

Dne 19. 10. 2016 se zástupci tříd devátého ročníku vydali na soutěž v psaní na klávesnici, která se odehrávala na obchodní akademii

Na zahájení tohoto našeho krátkého pobytu na této škole jsme si vyslechli pár slov od ředitele školy, kterým nás přivítal a zároveň uvedl do následující hodiny, která nás čekala. Poté, co jsme byli usazeni na svých místech u počítačů, jsme měli možnost krátce se zaučit do systému funkce programu, abychom byli alespoň trochu připraveni na následující soutěž. Přepisovat text v časovém limitu a bez chyb, na klávesnici v naprosto cizím programu, bylo pro mnohé z nás velmi obtížné, ale už po chvilce práce s již zmíněným programem jsme se všichni dostali do cviku a všem nám to šlo. Tato zkušenost nám předala trochu nových dovedností a snad za všechny z nás mohu říct, že jsme se všichni dobře bavili.

Za deváté třídy Terezie Hladilová, 9. A