Úspěch anglického divadla

24. 4. 2017

V pátek 21. dubna 2017 se některé třídy naší školy vypravily do Domu kultury v Kroměříži na dvě představení od zlínské společnosti Divadelní centrum. Specializují se na anglicko-české inscenace, které mají u diváků velmi pozitivní ohlasy.

Žáci 3. – 5. ročníků zhlédli divadelní představení „Puss In Boots“. Klasickou pohádku Kocour v botách herci vynikajícím způsobem odehráli dvojjazyčně, s humorem zakomponovali moderní prvky tak, že celé představení mladší žáci sledovali s velkým zaujetím. I scéna byla velmi nápaditě promyšlená.

7. a 8. třídy viděly závěrečný díl trilogie „Peter Black“.  Hlavní hrdina Peter zdědil velké rodinné sídlo, měl ho opravit a zpřístupnit veřejnosti, což se mu na konec podařilo. Zajímavý příběh všechny zaujal vtipnými dialogy, pestrou hudební stránkou i různorodou scénou.

Žáci i pedagogové byli nadšeni. Už teď se těšíme na další představení!