Úspěchy našich žáků v matematických soutěžích

9. 4. 2017

V lednu a dubnu se konala okresní kola matematické olympiády v jednotlivých kategoriích.

V této postupové soutěži nás reprezentovalo 19 nejúspěšnějších matematiků - vítězů školních kol.

Na nejvyšší umístění dosáhla Amálie Stoklasová ze 7.A, která v konkurenci základních škol a také víceletých gymnázií našeho okresu vybojovala krásné 2. místo, a Vendula Milotová ze třídy 8.A na krásném 3. místě.

V kategorii 5. tříd se nejlépe umístila Martina Pavlasová z 5. B na 4.- 8. místě, mezi šesťáky pak byl nejlepší Patrik Haderka ze 6.A na 5.-7.místě a z 9.tříd nás nejlépe reprezentovala Michaela Dittrichová, která dosáhla na 10.-11. místo.

Všem patří velký dík za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování si zaslouží i všechny vyučující matematiky, které opravovaly tuto náročnou soutěž a doprovázely žáky do Holešova.