Ve vybíjené postupujeme do krajského kola

21. 3. 2018

V úterý 13. 3. 2018 se na ZŠ Zachar konalo okrskové kolo ve vybíjené čtvrtých a pátých tříd. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek a chlapců. Oba dva týmy postoupily do okresního kola, které proběhlo 20. 3. v Holešově. Výběr dívek získal krásné třetí místo. Naši chlapci podali ve všech zápasech skvělý výkon a zaslouženě celý turnaj vyhráli. Postupují do krajského kola. Děkujeme všem za krásný sportovní výkon a chlapcům přejeme hodně úspěchů v dalším kole!

Sestava dívek: Slezáková Lucie (kapitán), Horáková Renata, Karasová Denisa, Možná Kateřina, Plachá Sarah, Pluhařová Barbora, Pořická Andrea, Rozehnalová Sofie, Toulová Vendula, Večerková Julie, Veselá Nela, Zapletalová Julie, Zapletalová Laura, Zapletalová Lenka.

Sestava chlapců: Ošmera Adam (kapitán), Baštinec Filip, Bednář Nicolas, Blaha Jakub, Difko Antonín, Dočkal Marek, Dřímal Vlastimil, Ďurkáč Dominik, Lukáš Jan, Nádeníček Václav, Sedlák David, Surma Aleš,Večerka Kamil

Mgr. Petra Dřímalová