Výlet VII.D se vydařil

5. 6. 2017

Holky a kluci ze 7.D se ve dnech 31.5. a 1.6. 2017 vydali na školní výlet do Frenštátu pod Radhoštěm.

Cestovali jsme vlakem a ubytovaní jsme byli v chatkách v autokempu.  Počasí přálo, a tak nám vyšly všechny akce, které byly naplánovány. Po příjezdu a ubytování jsme se všichni vypravili do lanového centra Tarzanie, kde si někteří odvážlivci vyzkoušeli šplhání po lanech ve výškách mezi stromy. Po takovém výkonu a zasloužené večeři se relaxovalo v kempu při míčových hrách a grilování. Někteří si také zapůjčili motokáry. Druhý den jsme zamířili na Horečky. Tam jsme navštívili velmi zajímavou naučnou stezku Beskydské nebe. Součástí této stezky je například expozice Život v korunách stromů, kde se na několikametrové lávce mezi stromy můžete seznámit s některými druhy ptáků. Dále jsme došli ke skokanským můstkům nebo k dřevěné zvoničce strážkyně Beskyd. U ní se také můžete projít po „bosém chodníčku“. Zážitků máme všichni mnoho a celý pobyt ve Frenštátu pod Radhoštěm se nám líbil tak, že bychom si ho i rádi v příštím školním roce zopakovali.

Mgr. Radka Petříková a Mgr. Martina Zavadilová