Zdraví vás školní parlament

2. 10. 2017

SLOVANOVCI aneb školní parlament

Tak jako v roce loňském, i v letošním funguje na naší škole parlament pod názvem „Slovanovci“. Na pravidelných schůzkách se setkávají zvolení zástupci tříd, kde se baví např. o chodu školy, předávají informace a návrhy od svých spolužáků, plánují různé akce nejen pro žáky školy (v loňském roce proběhla např. výstava výtvarných děl žáků, rozhovor s paní ředitelkou, ankety různého typu, účast na školním fóru pořádaném městem Kroměříž). Novinkou letošního školního roku jsou pravidelná středeční hlášení, která vedou vždy zástupci Slovanovců. Ti seznamují celou školu s událostmi uplynulého týdne a informují je o průběhu týdne následujícího (dle reakcí hlášení sklízí úspěch).

V minulém týdnu se Slovanovcům podařilo zrealizovat první akci - jednalo se o výzdobu školy v rámci Týdne evropských jazyků. Žáci připravili spoustu cizojazyčných nápisů (pozdravů, výroků slavných osobností apod.) a vylepili je na chodbách školy. Pokud Vás zajímá, čemu se budeme věnovat v letošním školním roce a jaké akce uspořádáme - sledujte webové stránky školy, o všem Vás budeme informovat.

P. uč. Málková