Zimní škola v přírodě 4. a 5. ročníku

2. 2. 2023

V neděli 22. 1. se na zimní školu v přírodě do Karlova pod Pradědem vydalo 77 žáků ze čtvrtých a pátých tříd. Jejich dočasným domovem stal penzion Roháč a resort Na Horské. Zima se již naštěstí umoudřila, a tak si mohli až do pátku užívat hlavně lyžování a dalších zimních radovánek. I když někteří z nich byli na lyžích poprvé, všichni se naučili lyžovat a bez problému zvládat jízdu lanovkou.

Zkušenější lyžaři měli možnost se zdokonalit a vypilovat svůj lyžařský styl. Žáci si také pochvalovali večerní lyžování, které jsme zpříjemnili venkovní diskotékou na sněhu. Naši lyžníci budou mít určitě na co vzpomínat.

Užili si nejen lyžování, ale i spoustu legrace, zábavy a her. Jsme rádi, že můžeme říct, že většina odjížděla se slovy: „Tak příští rok zase!“