Jednodenní lyžařský zájezd 1. stupně

6. 2. 2023

Ve středu 1. 2. se do HEIparku v Tošovicích na jednodenní lyžařský zájezd vypravilo šedesát dětí z prvního stupně. Jejich opatrovníky se kromě učitelů stali i žáci z 8. D. Po příjezdu jsme děti rozdělili do družstev a celé dopoledne se věnovali lyžařskému výcviku pod vedením instruktorů. K obědu jsme dostali řízek s bramborovou kaší, na kterém jsme si pochutnali, a po krátkém odpočinku nás opět pohltila sjezdovka. Vzhledem k tomu, že jsme na sjezdovce byli téměř sami, děti lyžovaly „nahoru dolů“.

Poděkování si zaslouží naši osmáci, kteří dětem pomáhali s nošením věcí, obouváním do lyžařských bot, při jízdě na vleku a sjíždění sjezdovky.

Domů všichni odjížděli sice unavení, ale spokojení a nadšení z krásného lyžařského dne.