Změna dopravní situace v okolí školy

27. 9. 2017

Upozornění pro rodiče:

Chtěli bychom Vás informovat o připravované opravě vozovky na ulici Zeyerova v Kroměříži, která by měla proběhnout v termínu od 2.10 2017 – do 30. 11. 2017.

Oprava bude prováděna na ulici Zeyerova v úseku od ulice Sládkova po ulici Moravská. Realizace opravy bude rozdělena na dvě části.

V první části budou vybourány obruby u komunikace a budou nahrazeny novou betonovou obrubou. V tuto dobu bude v ulici přechodné dopravní značení, omezen přístup k jednotlivým domům a bude zakázáno parkování v ulici Zeyerova.

Ve druhé části bude provedeno kompletní vyfrézování stávajícího povrchu vozovky a položení nové vrstvy. Tato část je naplánována na druhou polovinu listopadu, přesné datum bude určeno později a je nutno počítat s větším dopravním omezením.