Zvířátka ze Záchranné stanice pro exotická zvířata z Pelhřimova letos potěšila žáky II. stupně

15. 12. 2016

V předvánočním období na naši školu opět zavítal p. Miroslav Hořák se svými svěřenci ze záchranné stanice Ikaros z Pelhřimova.

Letos se na něho těšili žáci 2. stupně, kteří zhlédli výchovně vzdělávací program pod názvem Poznáváme exotická zvířata.

Pan Hořák s sebou přivezl například hada škrtiče, fretku, činčilu, chameleony, agamu, ježka, strašilky nebo malého tarbíka. Záci se dověděli mnoho zajímavých informací o jejich životě, možnostech chovu a odvážnější si zvířata mohli i pohladit.

Na tato setkání se naši žáci velmi těší a pan Hořák je nikdy nezklame.

Jako poděkování za vstupné, které je určeno na provoz stanice, posílá pan Hořák žákům ještě fotografie ze stanice a přidává vzkaz: "Ještě jednou vám chci poděkovat za spolupráci, za hezké přijetí a dárky a popřát všem nádherné vánoční svátky."

S pozdravem Miroslav Hořák

Také my děkujeme za krásné a srdečné setkání a zpříjemnění vánočního těšení. Třeba někteří z nás najdou pod vánočním stroměčkem nějakého exotického mazlíčka.